به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مرتضی شفیعی سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما هفته سنگینی را پشت سر گذاشتیم و آماده این بازی نبودیم. می‌دانستیم با مدعی کسب عنوان قهرمانی بازی داریم و شرایط آنها از ما بهتر است، به همین دلیل به دنبال همان یک امتیاز بازی بودیم.

وی ادامه داد:‌ تلاش کردیم تا جمع بازی کنیم؛ چراکه می‌دانستیم بازیکنان حریف به‌خوبی از کناره‌ها نفوذ می‌کنند. در مجموع فکر می‌کنم خوب کار کردیم و به هدف خود که کسب یک امتیاز بود، رسیدیم. 

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این سوال که به نظر شما نتیجه مساوی عادلانه بود، گفت: من کاری به عادلانه بودن یا نبودن نتیجه بازی ندارم، به هر حال فوتبال همین است، خیلی از مواقع شرایط این‌گونه می‌شود و تیم‌هایی که برتر هستند نمی‌توانند 3 امتیاز بازی را به نام خود ثبت کنند.

شفیعی افزود: آنها موقعیت‌هایی داشتند که چندان جدی هم نبود اما در مالکیت توپ بهتر از ما بودند، ما هم موقعیت‌هایی داشتیم که می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم. 

وی در مورد اینکه چرا نام خداداد عزیزی در لیست بازی نبوده و او مدام در کنار زمین سیاه‌جامگان را هدایت می‌کرد، تصریح کرد: عزیزی مدیرفنی تیم ما است و به همین دلیل در کنار زمین بر روی نیمکت حضور داشت. 

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خصوص شرایط داوری و وقت‌کشی بازیکنان تیمش اظهار داشت: صحبت‌هایی که در رختکن هم کردیم در این مورد نبود که بازیکنان بخواهند وقت‌کشی کنند، داوری هم شرایط خوبی داشت؛ هرچند که شناخت کافی از این داور نداشتیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، در لیستی که در ابتدای مسابقه در اختیار خبرنگاران قرار داده بودند نامی از خداداد عزیزی به چشم نمی‌خورد، ضمن اینکه از عباس دهقانی به عنوان سرمربی این تیم معرفی شده بود، اما در نشست خبری مرتضی شفیعی حضور پیدا کرد و به عنوان سرمربی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.  • paper | زرین باکس | ماه دامین
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic