به گزارش خبر گزاری برنا در استان تهران؛ نشست مشترک فصلی سال 95 روسای هیئت ها ی کوهنوردی شهرستانها و حوزه های استان تهران با حضور رمضانی رئیس هیات کوهنوردی استان تهران،شاهقلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری،صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد و جلیلیان رئیس هیات کوهنوردی شهرستان ملارد به میزبانی شهرستان ملارد در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید. در ابتدا صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در خصوص مسائل هیات کوهنوردی شهرستان و راه اندازی دیواره سنگنوردی مجموعه ورزشی شهید ثمری در آینده سخنانی ایراد کردند.

همچنین شاهقلیان ضمن عرض خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه مواردی را در خصوص کوهنوردی بیان کرد و خواستار همکاری و حمایت همه جانبه مسئولان شهرستان و استان با هیات های کوهنوردی بخصوص هیات کوهنوردی شهرستان ملارد شدند.

وی افزود: همانطور که ورزش برای سلامتی و تندرستی همه افراد نیاز و بسیار تاثیر گذار است ما مسئولان باید جهت ترویج آن در شهرستان و جامعه تمام تلاش خود را به کار برده و از هیچگونه کمکی دریغ نکنیم.

در ادامه رمضانی رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان تهران ضمن تشکر ازهیئت کوهنوردی شهرستان به ایراد سخنرانی پرداختند و همکاری بیشتر اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد را با این هیئت خواستار شدند.

alt

سپس جلیلیان رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان ملارد از حضور تمامی هیئت ها تقدیر و تشکر نموده و به مشکلات و مسائل هیات کوهنوردی اشاره کردند.

در ادامه معرفی اعضا و عملکرد هیئت های کوهنوردی ارائه گردید و به مواردی نظیر ارائه گزارش از فعالیت های چند ماهه ی اخیر هیئت ها؛نیاز به برگزاری جلسات در هر فصل؛نیاز بررسی فعالیت هیئت های کوهنوردی،نیاز به برنامه ریزی دقیق برای پیشرفت عملکرد و پایش مستمر برنامه های برگزار شده توسط هیئت ها اشاره نمودند.در پایان مسئولین هیئت ها مشکلات و نظرات خود را بیان نمودند و در خاتمه لوح سپاس توسط آقای رمضانی به روسا هیات های شهرستانها و حوزه های استان تهران و اعضای هیات تقدیم گردید.

alt

alt

alt
  • paper | زرین باکس | ماه دامین
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic